Mjeseca hrvatske knjige

Vinko Blažević

stu 21, 2024

Završetak Mjeseca hrvatske knjige u Gradskoj knjižnici “Juraj Šižgorić” Šibenik obilježen je proglašenjem pobjednika ovogodišnjeg natječaja za najbolju haiku pjesmu u Hrvatskoj.

Na natječaj je pristiglo dvjesto četrdeset i dvije pjesme u četiri kategorije, a nagrađene pjesme ove je godine, kao sudac, odabrao Tomislav Maretić, hrvatski haiku pjesnik.

Naša je učenica Antonela Ličina osvojila prvu nagradu u kategoriji od petog do osmog razreda, a njezina mentorica bila je profesorica Miranda Kekez.

Iskrene čestitke našoj Antoneli!

Filmovi

Kuhinja

Terenska nastava

Kućni red

Ostale vijesti

Međurazredna natjecanja

Međurazredna natjecanja

Međurazredna natjecanja u drugom polugodištu obilježilo je buduće Svjetsko nogometno prvenstvo. Naši učenici prvih, drugih, trećih i četvrtih razreda pokazali su vještine i prekrasan sportski duh u nadmetanju sa tom nestašnom loptom. 

Skip to content