POSJET RADIO MARIJI
Autor: Kristina Mlinar, 9. 2. 2020.

Vjeronaučna grupa, pod vodstvom prof. Vjeronauka Sandre Kovač Cvijanović, zajedno s učenicima trećih i četvrtih razreda; bila je u utorak 28. siječnja na Radio Mariji.

Nakon nastave, krenuli smo na Radio Mariju da bi posjetili radio i snimili prigodnu emisiju povodom blagdana sv. Ivana don Bosca kojeg slavimo 31. siječnja.

S nama je išao i svećenik don Ivan Marjanović, vikar župe sv. Ane u Rudešu.

Na Radio Mariji lijepo su nas dočekali: pater Stjepan Fridl (glavni urednik Radio Marije), voditeljica Ivka Malkoč-Bastašić i koordinatorica Udruge Radio Marije- Katarina Tadić.  Nakon upoznavanja i razgledavanja prostorija, smjestili smo se u jednoj od prostorija gdje smo se osvježili uz sokove, čaj i kavu. Tamo smo snimili kratak video, a zatim smo zajedno s našom voditeljicom, otišli u prostoriju za snimanje u kojoj su se nalazili mikrofoni i veliki stol. Tamo smo snimali više od sat vremena. Voditeljica je postavljala pitanja, a mi smo odgovarali i pričali na mikrofone. Bilo je zanimljivo snimati emisiju koju će slušati gotovo cijela Hrvatska.

Nakon snimanja, slijedilo je zajedničko fotografiranje da bi imali uspomene na ove lijepo provedene trenutke na Radiju. Pozdravili smo se sa svima i zahvalili na zajedničkom druženju.

Sandra Kovač Cvijanović, prof. Vjeronauka